Jubileuszowe regaty morskie
YACHT KLUBU POLSKI BIAŁYSTOK
z okazji 100-lecia YKP

CHORWACJA, 27 kwietnia – 4 maja 2024

Do regat pozostało jeszcze:

 
 

Regaty na 100-lecie Yacht Klubu Polski

Szanowne Koleżanki i Koledzy żeglarze , członkowie Stowarzyszenia YACHT KLUB POLSKI

Yacht Klub Polski BIAŁYSTOK serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Jubileuszowych regatach morskich z okazji 100-lecia Stowarzyszenia YKP , które planujemy przeprowadzić w dniach 27.04.2024 – 4.05.2024 na wodach Chorwacji.

BROSZURA INFORMACYJNA

ZOBACZ SKRÓT REGAT Z 2023 ROKU

W imieniu Organizatorów dziękujemy wszystkim za niezapomnianą przygodę, przyjemność pływania i spotykania się z Wami. Dla nas, jako Organizatorów było to duże wyzwanie logistyczne. Mamy nadzieję, że w Roku 100-lecia Naszego Stowarzyszenia uda nam się spotkać ponownie, jeżeli dostąpimy zaszczytu organizacji regat ponownie. Liczymy na Wasze uwagi i spostrzeżenia. Wszyscy, niezależnie od wyników, zasłużyliście na  ”złote medale ” swoim zaangarzowaniem i wiedzą żeglarską.

więcej
Załoga Yach Klub Polski Białystok na s/y Pogoria w Gibraltarze ... See MoreSee Less
View on Facebook
Nasi Komandorowie wraz z kpt Joanną Pajkowską przy latarni #europapointlighthouse na zlocie z okazji obchodów 80 rocznicy tragicznej śmierci generała broni Władysława Sikorskiego oraz osób Jemu towarzyszących w katastrofie lotniczej. ... See MoreSee Less
View on Facebook
Loading Mastodon feed...

Informacje odnośnie kosztów uczestnictwa udzielane są po zgłoszeniu chęci udziału w regatach.

Partnerzy i sponsorzy strategiczni regat

* Wszelkie użyte znaki towarowe, logotypy należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Kontakt z organizatorami regat

Komandor Regat Wiesław Żytowiecki
YACHT KLUB POLSKI BIAŁYSTOK

Adres e-mail:[email protected]
Tel. kontaktowy: +48 603 849 561

Vice Komandor regat
Leszek Ulewicz

Sekretarz regat
Konrad Fedyna

    Klikając przycisk "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celach obsługi realizacji zamówienia przez administratora danych YACHT KLUB POLSKI BIAŁYSTOK, BOZŻ, ul. Warszawska 78, 15-078 Białystok, NIP: 9661781967, REGON: 050450158 , zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałem dobrowolnie i zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie wglądu do danych i ich poprawiania. Więcej w naszej Polityce prywatności.