Regaty morskie z okazji Jubileuszu 100.lecia YACHT KLUBU POLSKI

CHORWACJA, 27 kwietnia – 4 maja 2024

Do regat pozostało jeszcze:

 
 

Regaty morskie
z okazji Jubileuszu 100.lecia
YACHT KLUBU POLSKI

Szanowne Koleżanki i Koledzy żeglarze, członkowie Stowarzyszenia YACHT KLUB POLSKI

YACHT KLUB POLSKI BIAŁYSTOK oraz YACHT KLUB POLSKI LONDYN serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Jubileuszowych Regatach morskich z okazji 100.lecia Stowarzyszenia YKP, które planujemy przeprowadzić w dniach 27.04.2024 – 4.05.2024 na wodach Chorwacji. Regaty zostały oficjalnie zarejestrowane w Chorwackim Związku Żeglarskim i ujęte w harmonogramie imprez żeglarskich na Adriatyku.

Z żeglarskim pozdrowieniem
Zespół Organizacyjny Regat Morskich YKP, Chorwacja 2024

Planowany obszar Regat

Dzien pierwszy, bieg krótki.

Dzien pierwszy, bieg nawigacyjny.

Dzień drugi, bieg krótki.

Dzień drugi, bieg nawigacyjny.

Dzień trzeci, bieg krótki.

Dzień trzeci, bieg nawigacyjny.

Dzień czwarty, bieg krótki.

Dzień czwarty, bieg nawigacyjny.

Powyżej przedstawiono planowane trasy Regat w poszczególnych dniach. Trasy mogą ulec zmianie w przypadku zmiany warunków pogodowych.

ZOBACZ SKRÓT REGAT Z 2023 ROKU

W imieniu Organizatorów dziękujemy wszystkim za niezapomnianą przygodę, przyjemność pływania i spotykania się z Wami. Dla nas, jako Organizatorów było to duże wyzwanie logistyczne. Mamy nadzieję, że w Roku 100-lecia Naszego Stowarzyszenia uda nam się spotkać ponownie, jeżeli dostąpimy zaszczytu organizacji regat ponownie. Liczymy na Wasze uwagi i spostrzeżenia. Wszyscy, niezależnie od wyników, zasłużyliście na  ”złote medale ” swoim zaangarzowaniem i wiedzą żeglarską.

więcej
Zawiadomienie o Jubileuszowych regatach morskich Yacht Klubu Polski BIAŁYSTOK 2024 z okazji 100-lecia YKP

Szanowne Koleżanki i Koledzy żeglarze , członkowie Stowarzyszenia YACHT [...]

View on Facebook
Drodzy Członkowie KlubuZ głębokim smutkiem zawiadamiamy, że Hans Herman Autzen, doświadczony żeglarz i miłośnik morza, odszedł od nas w dniu 02.02.2024 roku.Hans zawsze był zafascynowany pięknem wód i siłą wiatru. Jego życie było prawdziwą opowieścią o przygodach, odległych rejsach i nieustannym poszukiwaniu wolności na pełnym morzu. Jako żeglarz, pozostawił niezatarte ślady na wielu wodach i zainspirował wielu, dzieląc się swoją pasją z innymi.Był uczestnikiem licznych regat, zdobywając nie tylko nagrody, ale przede wszystkim szacunek społeczności żeglarskiej. Jego umiejętność kierowania jachtem, nieustraszony duch przygody i gotowość do podjęcia wyzwań sprawiły, że stał się wzorem dla wielu żeglarzy.Hans był nie tylko żeglarzem, ale również człowiekiem o wielkim sercu. Jego gotowość do pomocy innym na wodzie oraz bezinteresowna pasja do dzielenia się wiedzą z młodymi adeptami żeglowania zyskały mu szacunek i przyjaźń wielu ludzi.Jego dziedzictwo jako żeglarza pozostanie w naszych sercach na zawsze. Niech spoczywa w spokoju wśród fal, które tak bardzo kochał.Kondolencje Rodzinie tym trudnym czasie składaZarząd i Członkowie Klubu YKP BIAŁYSTOK ... See MoreSee Less
View on Facebook
Loading Mastodon feed...

Informacje odnośnie kosztów uczestnictwa udzielane są po zgłoszeniu chęci udziału w regatach.

Partnerzy i sponsorzy strategiczni regat

* Wszelkie użyte znaki towarowe, logotypy należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Kontakt z organizatorami regat

Komandor Regat Wiesław Żytowiecki
YACHT KLUB POLSKI BIAŁYSTOK

Adres e-mail:[email protected]
Tel. kontaktowy: +48 603 849 561

Vice Komandor regat
Leszek Ulewicz

Sekretarz regat
Konrad Fedyna

    Klikając przycisk "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celach obsługi realizacji zamówienia przez administratora danych YACHT KLUB POLSKI BIAŁYSTOK, BOZŻ, ul. Warszawska 78, 15-078 Białystok, NIP: 9661781967, REGON: 050450158 , zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałem dobrowolnie i zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie wglądu do danych i ich poprawiania. Więcej w naszej Polityce prywatności.